Se vorbeste din ce in ce mai mult despre obligativitatea votului in RO. Dupa parerea mea n-ar fi o idee rea, chit ca multi vor merge la vot numai ca sa-i taie pe toti de pe lista sau sa le arate cartonasul rosu.
Joia mi-am propus sa discutam materiale folositoare despre blogosfera si social media, Joia trecuta am inceput cu FB Timeline, ma gandesc sa continui tot cu Facebook, dar mai pe intelesul tuturor. Azi e despre trafic pe site sau blog, cu ajutorul Facebook.
Desi ziua stabilita pentru lepse este lunea, din motive de Paste, leapsa de saptamana asta va fi Miercuri. Va poftesc sa poftiti la leapsa de yam yam 🙂
Dupa ce m-am ghiftuit cu ciorba, drob si friptura (toate de miel) si diverse gratare, azi merge la fix o zi de Miercurea fara carne 18Apr2012.