Miercurea fara carne 7Dec2011

Bine v-am regasit intr-o noua zi de Miercuri, fara carne bineinteles. Deja a inceput sa miroase a iarna, dar si meniul miroase destul de bine. Cam asta prevede meniul pentru Miercurea fara carne 7Dec2011.

Mi-am luat cadou de MosNicolae

Va spuneam despre promotiile Forever din decembrie. Ei bine, eu m-am orientat spre un cadou relaxant, dupa cum se vede si in imagine. Adica mi-am luat cadou de MosNicolae.

Sa nu le zici de dulce?

Nu stiu de ce se mai plateste abonament la televiziunea publica daca nu sunt in stare sa transmita un meci de handbal. Sa nu le zici ceva de dulce?