15 octombrie 2011
Investitie in Oameni si Nutritie
Am fost Joi si Vineri la un seminar „Investitori in Oameni”. Iar Vineri seara, Sambata si Duminica la curs de nutritie. Aceasta este investitia mea de sfarsit de saptamana: oameni si nutritie.