Gata, a trecut si saptamana asta caniculara si am gasit modalitatea perfecta ca sa va racoresc putin. Ce vine dupa 41? Nu ma refer la grade Celsius, ci la Blog and roll nr 42.
Spuneam Miercuri despre manipularea de la TV. Si despre papusarii pe post de analisti, specialisti s.a.m.d., care te invart pe degete. Hai sa mai face pauza la manipulare.