In postarea de ieri am avut accente grave (si ascutite) vis a vis de accentul circumflex din România. Strategia naturala s-a dovedit o caciula prea mare pentru capul mic al decidentilor. Dupa atatea accente (grave, ascutite si circumflexe), azi pun accentul pe verde. Schimb strategia si va propun accentul pozitiv.