23 martie 2011 Alo, e nor radioactiv in RO? Toata lumea vorbeste despre acel nor radioactiv care traverseaza Romania. Stiti voi, Fukushima, radiatii etc. Eu prefer sa vorbesc despre Aloe Vera. Full Article
23 martie 2011 O melodiE desprE alimentE … Se spunE ca o imaginE facE cat 1000 de cuvintE. Dar o melodie despre alimente cat face? Macar sa faca apel la atentia noastra. Full Article
22 martie 2011 Ca sa ne simtem bine Nici capra vecinului nu-i mai breaza. Ca sa distrag atentia de la Top 10+ obsesii romanesti, uite si de la altii. Nu ca la noi in Romania n-ai gasi asa ceva 🙂 Dar ca sa „ne simtem bine”. Full Article
22 martie 2011 Top 10+ obsesii RO Nu stiu cine e autorul topului de obsesii romanesti pe care l-am primit pe e-mail de la Simina, dar mi se pare destul de adevarat. Full Article