Ca tot vorbeam ieri despre temperaturi si bere, in weekend am luat temperatura Fabricii de Bere din Craiova, aflata din 2003 in componenta Heineken Romania.
Dupa ce am facut o retrospectiva „sportiva” a verii, recunosc plin de sportivitate ca deja a venit toamna. Sa vina si Blog and roll nr 49! E randul vostru acum, pentru primul Blog and roll de toamna.
Mi-am adus aminte (treaba de memorie) ca am vazut niste stickuri memorie USB cu aspect natural. Si cum eu scriu de multe ori despre lucruri naturale, cred ca si acest articol isi va gasi locul potrivit.