Dupa #43 vine… 4 : 4 poarta-n casa 🙂 Pentru cine mai e pe-acasa, ca dupa vantul care bate prin blogosfera cam toata lumea este in vacanta. Tot cu vacanta incepem si noi Blog and roll nr 44.
Am tot discutat despre ceea ce e bine sa mancam pentru a fi noi sanatosi. Revine intrebarea, mancam ca sa traim. Sau traim ca sa mancam? Cum este mai sanatos?Dar daca tot vorbim despre sanatate haideti sa vorbim si despre sanatatea mediului.