Azi este o zi de miercuri, tot fara carne, dar pe care am abordat-o intr-un stil original. Cel putin la pranz si seara, cand am experimentat retete proprii. Nu le-am luat de undeva, asa mi-a venit mie inspiratia pentru Miercurea fara carne 14Dec2011.
Asa cum spuneam Sambata, am avut un concurs nou-N(9)outz pentru cititorii blogului, soldat cu o invitatie la Nokia Demo Day – Craiova. Avem un norocos de Marti 13.
Sambata am avut privilegiul sa ma numar printre vorbitorii de la Regionala Forever Oltenia 10Dec, care a avut loc in sala Filarmonicii din Craiova. A fost o intalnire de instruire, mai tehnica decat de obicei.
Se simte deja in aer miros de sarbatori, a venit si Mos Nicolae… E timpul sa vina si Blog and roll nr 63, cu desaga plina-plina, umpluta chiar de voi.