Bloggeri craioveni in 2017, recensamant de primavara

Si anul trecut am facut o numaratoare de blogolteni. Intre timp unii au trecut pe domeniu propriu, altii au luat pauza. Fiecare dupa posibiliti. Fara alte comentarii, in ordinea numerelor de pe tricou, am schitat o lista de bloggeri craioveni cu activitate in 2017.

bloggeri craioveni

Bloggeri craioveni in 2017

  • Alexandra Calinoiu https://alexandracalinoiu.ro/
  • Alexandra Popa https://alexandrapopae.wordpress.com/
  • Alexandra Popescu http://www.tiendasgeo.com/
  • Alex Virtosu http://sport-vartos.ro/
  • Alin Sintimbrean http://www.dictionarculinar.ro/blog/
  • Amelia Tuta https://cuamelia.wordpress.com/
  • Andra Prejbeanu http://tantaspune.ro/
  • Andreea Melinescu http://www.andreeamelinescu.com/
  • Andrei Boiangiu http://praznews.ro/
  • Bianca Teodorescu http://biancateodorescu.blogspot.ro/
  • Bianca Maria https://perfectstuffs.wordpress.com/
  • Carina Tararanu http://carinatataranu.blogspot.ro/
  • Catalin Corneanu http://www.catalincorneanu.ro/
  • Catalin Obreja https://obrejacatalin.blogspot.ro/
  • Clara Roncea https://claraloredana.blogspot.ro/
  • Corina Bulubasa http://aflaacumidei.blogspot.ro/
  • Costinel Mitrache https://costinelmitrache.wordpress.com/
  • Cristina Popescu http://paradisulflorilor.com/
  • Cristi Nedelcu https://cristinedelcublog.wordpress.com/
  • Cristian Toaxen http://cristiantoaxen.ro/
  • Dana Georgescu http://petitmonde00.blogspot.ro/
  • Dana Ilie http://www.monumenteoltenia.ro/
  • Damian Irimescu http://damianirimescu.ro/
  • Daniel Botea http://danielbotea.ro/
  • Dan Pavel http://danpavel.ro/
  • David Mitran http://davidmitran.ro/blog/
  • Delicatese Literare https://www.delicateseliterare.ro/
  • Dincolo de adevar http://www.dincolodeadevar.ro/
  • Ducu Mogosanu https://blogoseanu.ro/
  • Georgiana Ionela http://enigme-ascunse-cu-tact.blogspot.ro/
  • Ianolia Marina https://ianolia.ro/
  • Ionela Popescu http://www.action-codes.com/
  • Iulian Fira http://www.iulianfira.ro/
  • Larisa Mustata https://sacalatorimblog.wordpress.com/
  • Laurentiu Badea http://www.alientower.com/
  • Loredana Vlaescu http://culore.blogspot.ro/
  • Marcel Radut http://vallahianova.blogspot.ro/
  • Marius Calugaru http://blogatu.ro/
  • Marian Buzarnescu http://comentariibarboase.com/
  • Mihai Firica http://eco-autentic.blogspot.ro/
  • Mihai Geamanu http://nouameaeufrosina.blogspot.ro/
  • Mihnea Socol http://mihneasocol.blogspot.ro/
  • Mirela Coman http://mirelacoman.blogspot.ro/
  • Mircea Serbanescu http://www.pizzablog.ro/
  • Nicky Predescu http://www.calatorsauturist.ro/
  • Oana Ilie https://miorlaieliinmiezdenoapte.com/
  • Oana Voinic https://subaceeasiumbrela.wordpress.com/
  • Raluca Brezniceanu https://ralucabrezniceanu.ro/
  • Rares Cojocaru http://rarescojocaru.ro/
  • Roxana Stiubei https://roxanastiubei.wordpress.com/
  • Silvia Puiu http://rayuela-rayuela.blogspot.ro/
  • Veronica Swanstrom http://happyscrappyro.blogspot.ro/
  • Victoria Deliu http://www.victoriadeliu.ro/
  • Xaara Novack http://www.xaaranovack.com/

E posibil sa fi uitat pe cineva 🙁 Daca am facut-o, imi cer scuze si va rog sa ma trageti de maneca.

La fel de posibil este sa se mai activeze bloggeri craioveni in 2017, dupa ce-am scris articolul. Stiti deja, un comentariu aici are valoare de update 🙂

In loc de concluzie

Oricum blogosfera este in continua miscare, apar bloggeri noi iar altii se plictisesc. Dar sunt si bloggeri care trec la al doilea blog sau chiar la mai multe. Blogosfera craioveana nu face exceptie de la aceasta miscare, singur exceptie cred ca sunt blog meet-urile lunare 🙂

Pentru bloggerii prezenti (sau nu in lista) si pentru viitorii bloggeri craioveni…

Spor pe blog!

Sursa foto

6 Comments

    • Daniel Botea
    • Daniel Botea
    • Daniel Botea

Leave a Reply

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.