10 aprilie 2011
Sanatatea in propriile maini
Pentru ca ma pregatesc de plecare (vedeti in postarea de maine despre ce este vorba), m-am gandit sa va las ceva interesant pana ma intorc. Multi vorbesc despre faptul ca trebuie sa ne luam sanatatea in propriile maini.