Dupa atatea ore de stat la birou, o sedinta de masaj si kinetoterapie prinde foarte bine. De la serviciu eu merg la masaj, iar doamna mea la kinetoterapie.
Cartofi prajiti nu mananc eu prea des, dar sunt cateva exceptii notabile la Miercurea fara carne. Una se refera la cartofii noi in ceaun. Iar a doua exceptie o las spre descoperire azi 🙂